Metalowe dekoracje ścienne – gdzie sprawdzą się ozdoby z metalu?

metalowa lampa dekoracyjna

Czy wyobrażasz sobie swój salon bez dekoracji i dodatków? Byłby pusty, pozbawiony personalizowanych, dopracowanych szczegółów. Jak wybrać ozdoby idealne, które będą pasowały do stylu aranżacji oraz odpowiadały Twojemu gustowi? To nie wszystko. Dekoracje na ścianę, które są niezbędne w każdym stylowym wnętrzu nie powinny wykazywać się widocznie złą jakością wykonania. Efektowne, dopasowane, unikalne i wyróżniające się widoczną klasą, takie są metalowe dekoracje na ścianę.

Metalowe ozdoby na ścianę do salonu – do jakiego stylu pasują?

Efektowne metalowe dekoracje ścienne są przedmiotami, które zdecydowanie dominują w zestawieniu z innymi dekoracjami. Są to niezwykłe, plastycznie uformowane ozdoby, wzmacniające unikalny styl aranżacji wnętrza. Metaloplastyka na ścianie doskonale prezentuje się we wnętrzu, utrzymanym w klimacie loftowym. Industrialne, wysokie pomieszczenia wymagają zastosowania niewielkiej ilości dodatków, które idealnie wpiszą się w surowość i prostotę koncepcji aranżacyjnej. W salonie, urządzonym w stylu loft nie można pominąć dekoracji ściennych, zwłaszcza jeśli możesz zawiesić je na ścianie z cegły lub pokrytej betonem architektonicznym. Metaloplastyka w kształcie liści na gałązce, głowy wilka lub okrągłej dekoracji przestrzennej wywoła efekt wow. Modne metalowe dekoracje ścienne 3D pasują nie tylko do stylu loftowego. Jeśli wybierzesz ozdobę w kolorze innym niż czerń, zyskasz piękną dekorację do salonu, urządzonego w jakimkolwiek trendzie aranżacyjnym.

Metalowe dekoracje na ścianę – obrazy

Widok górskiego krajobrazu w nietypowej formie? Wykonane z metalu obrazy prostokątne lub kwadratowe to prawdziwe dzieła sztuki. Malowane proszkowo na kolor czarny obrazy, wykonywane z metalu prezentują kształty, efektywnie zdobiące ścianę salonu. Obrazy metalowe zawierają ramę w tym samym kolorze metalu, aby uwydatnić tematykę dzieła. Metaloplastyka w tak nowoczesnej formie przedstawia najczęściej motyw krajobrazu lub roślinny, zdarzają się również obrazy metalowe o charakterze dewocjonalnym.

Metaloplastyka na ścianę-praktycznie i dekoracyjnie

Jeśli cenisz praktyczne, a zarazem piękne ozdoby, metalowe dekoracje ścienne spełnią Twoje oczekiwania. Wśród najbardziej popularnych, metalowych dekoracji naściennych znajdują się wieszaki, będące prawdziwymi arcydziełami metaloplastyków. Dobierz kolor i kształt wieszaka do stylu w pomieszczeniu, jego wielkości oraz przeznaczenia. Poszukując metalowej dekoracji do salonu, która miałaby praktyczne zastosowanie, wybierz metalowe półki ścienne wiszące. Te efektowne, nowoczesne lub loftowe akcesoria sprawią, że w pomieszczeniu zapanuje ład, a efekt wizualny zachwyci każdego. Metaloplastyka na ścianę to doskonały sposób na stworzenie unikalnego, ponadczasowego wystroju w praktycznym tonie. Zdecyduj się na metalowe ozdoby do mieszkania i ciesz się ich długotrwałym, doskonałym wyglądem. Malowanie na sposób proszkowy zapewnia ochronę metalu przed korozją, odpryskami. Twoje dekoracje na wiele lat zachowają piękny wygląd.

Przeczytaj także