Teczki reklamowe z nadrukiem – praktyczny gadżet firmowy

teczki ofertowe

Teczki reklamowe z nadrukiem to przydatny gadżet firmowy, który możesz podarować swoim klientom i kontrahentom. Jest niedrogi, natomiast bardzo przydatny i funkcjonalny. Personalizowana teczka ofertowa sprawi, że klient jeszcze nie raz spojrzy na Twoje logo doceni ten pomocny drobiazg.

Teczki firmowe

Teczki firmowe można zamówić w różnym nakładzie, z różnymi uszlachetnieniami druku np.: błyszczącą laminacją, lakierem wybiórczym uv, przezroczystą kieszonką, przetłoczeniem, złoceniem i wieloma innymi. Cena pojedyńczej teczki jest uzależniona od wielkości zamówienia. Teczki ofertowe powinny mieć atrakcyjny wygląd, miejsce na wizytówkę, logo i elementy graficzne dotyczące naszej firmy. Teczki ofertowe to mogą być teczki papierowe, lub wykonane z tworzyw sztucznych, ale nawet kartonowe teczki ofertowe mogą wyglądać atrakcyjnie i być uszlachetnione, za to mają przystępne ceny i są przyjazne dla środowiska.

Druk teczek ofertowych

Teczki ofertowe to nie tylko wizytówka firm, ale też świetny sposób promocji różnych wydarzeń i eventów jak konferencje, szkolenia, festiwale itp. Druk teczek ofertowych jest możliwy z wykorzystaniem papierów ozdobnych o różnej fakturze lub gładkich. Nadruk może być jednostronny lub dwustronny. Teczki z nadrukiem, można wręczyć klientowi przekazując dokumenty, dzięki czemu uniknie on problemów z ich zabezpieczeniem po opuszczeniu biura. W ten sposób nasza firma może dać klientowi sygnał zaangażowania i dbania o jego potrzeby. Jest to znak również dla potencjalnych klientów. Druk cyfrowy umożliwia nam druk teczek ofertowych, atrakcyjnie wyglądających i w różnych formatach.

Czy teczki ofertowe, teczki reklamowe i teczki firmowe czymś się różnią?

Zasadniczo nie. To różne nazwy dla tego samego produktu, a konkretna nazwa jest zależna od kontekstu w jakim go zamierzamy użyć. Teczki różnią się niuansami, np.: sposobem zamknięcia czy białą kieszonką na wizytówkę lub klasyczną przeźroczystą. Niezależnie od różnic, warto pamiętać, że teczka reklamowa to wysoki stosunek korzyści dla klienta do ceny pojedynczej sztuki.

Przeczytaj także